KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204375
nr 1420 4375
Franz Schmidt-Glinz, tillskriven. Väderkvarn, Ej signerad. Olja på pannå, 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:15:48
100 kr
150 kr
200 kr